پخش زنده اینترنتی روکا

live stream

پخش زنده اینترنتی روکا به شما امکان تماشا، ایجاد و به اشتراک گذاری هر گونه رویداد را در زمان واقعی (به صورت زنده) می دهد. با هریک از ابزارهای هوشمند، مانند موبایل، تبلت، لپتاپ و یا کامپیوتر و بدون نصب هیچ گونه نرم افزار و یا پلاگین، میتوانید رویداد آنلاین مورد نظر خود رو مشاهده کنید.در صورتی که نیاز به برگزاری رویداد آنلاین داشته باشید، می توانید با مشاورین روکا (در بخش تماس با ما) تماس حاصل فرمایید تا با توجه به موضوع رویداد آنلاین و شرایط شما، بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات به شما ارائه گردد. از جمله رویدادها و مراسم هایی که پس از شیوع کرونا، بیشتر به صورت آنلاین برگزار شده اند، می توان به پخش زنده اینترنتی مجامع شرکت های بورسی (سهامی عام)، پخش زنده اینترنتی شرکت ها و بیمارستان های سهامی خاص، برگزاری مجامع مجتمع های مسکونی، پخش زنده مراسم جشن و ترحیم اشاره کرد.

جهت آشنایی بیشتر با خدمات پخش زنده اینترنتی روکا، کاتالوگ خدمات روکا را از همین صفحه دانلود فرمایید. در صورت نیاز به پخش زنده مجامع شرکت های بورسی می توانید با کلیک بر روی گزینه مجامع برگزار شده در همین صفحه، ویدئو برخی از مجامعی که توسط سامانه روکا برگزار شده اند را مشاهده فرمایید

خدمات پخش زنده

Live Stream Service

برای فراهم آوردن بستر مناسب جهت برگزاری رویدادهای آنلاین نیاز به آیتم هایی می باشد که سامانه همایش آنلاین روکا، تمامی این آیتم ها را به همراه نیروی متخصص هر بخش به بهترین شکل ممکن، به سازمان های مختلف ارائه می کند. در ادامه به توضیح خدمات جانبی مورد نیاز جهت برگزاری یک رویداد آنلاین می پردازیم.

سامانه پخش زنده روکا

سرویس پخش زنده روکا

Live Stream Service

از سرویس های پخش زنده اینترنتی در چه مراسم ها و رویدادهایی می توان استفاده کرد:

01 همایش ها و سمینار ها

03 مراسم قرعه کشی

05 عزاداری های بزرگ (مانند محرم)

07 مجامع بورسی

09 وبینارهای آموزشی

02 مراسم افتتاحیه

04 مجالس ترحیم

06 مجالس عروسی

08 معرفی اعضای هیئت مدیره شرکت ها

قابلیت های سامانه پخش زنده روکا:

 

Roka Live Stream Ability

لازم به ذکر است، موارد زیر فقط اشاره مختصری به قابلیت های سامانه پخش زنده روکا می باشند، لطفا جهت دریافت توضیحات تکمیلی، کاتالوگ خدمات پخش زنده روکا را از همین سایت دانلود نمایید ویا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

01 امکان ارسال سوالات به صورت خصوصی برای کاربران آنلاین(سیستم تیکتینگ)

03 امکان حضور چندین سخنران در یک برنامه زنده (با فواصل جغرافیایی)

05 امکان احراز هویت کاربران

07 اجاره پرده سبز کوچک و اجاره پرده سبز بزرگ

02 تصویربرداری با 1 الی 3 دوربین

04 امکان به اشتراک گذاری فایل با فرمت های مختلف توسط سخنران

06 امکان رکورد برنامه لایو برگزار شده

08 قابلیت سفارشی سازی پخش زنده در صورت درخواست مشتری