سامانه میزگرد آنلاین روکا

ASSOCIATION

سامانه میزگرد روکا، سامانه بسیار کاربردی و ارزشمندی می باشد که توسط تیم متخصص و متعهد شرکت رایان نیک تجهیز با دقت و وسواس بسیار زیادی طراحی شده است. در این سامانه، این قابلیت در اختیار مدیر یا مسئول مربوطه قرار گرفته است که بتواند جلسه مجازی را که با هر تعداد کاربر در حال برگزاری است، برای هزاران بیننده (بدون محدودیت)، به صورت زنده ارسال کند. افرادی که به صورت زنده شاهد جلسه آنلاین در حال برگزاری می باشند، در واقع در جریان اینکه در جلسه چه تصمیماتی اتخاد گردید، می شوند.

سامانه میزگرد آنلاین روکا، برای شرکت های سهامی عام، شرکت هایی که شعبات بسیار زیادی دارند، شرکت هایی که نیاز به ارائه گزارش به افراد زیادی دارند و … بسیار کاربردی می باشد. شرکت ها از طریق این سامانه می توانند در وقت و هزینه صرفه جویی کرده و همچنین همگام با جدیدترین فناوری های دورکاری همراه و همگام باشند.

سامانه میزگرد آنلاین روکا

مزایا و معایب دورکاری:

از آنجایی که سرویس های دورکاری در چند ماه اخیر، به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسیار بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند، شاید اینگونه به نظر برسد که تاکنون از این سرویس ها و سامانه ها استفاده نمی شده است و این فناوری ناملموس و نا کارآمد به نظر برسد. در صورتی که در تمامی کشور های توسعه یافته سال هاست که این سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرند و نتایج مطلوب و رضایت بخشی داشته اند. حتی در کشور خودمان سازمان ها، شرکت ها و بانک های بزرگ نیز سالهاست از این قابلیت ها برای تسهیل در امور استفاده می کنند.از جمله مزایای استفاده از سرویس های دورکاری (از جمله میزگردآنلاین) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

01 امکان انتخاب کارکنان بدون محدودیت جغرافیایی

03 صرفه جویی در هزینه (هم برای کارمندان و هم برای مدیران)

05 در اختیار داشتن تمام قابلیت هایی  که در حالت عادی برای کارکنان و مدیران وجود داشت

02  صرفه جویی در زمان

04 کاهش ترافیک و مصرف انرژی و کمک به حفظ محیط زیست

مزایای سامانه میزگرد آنلاین روکا:

 

در ذیل به برخی از قابلیت های میزگرد آنلاین روکا اشاره شده است. برای شرح دقیق تری از این قابلیت ها، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

01 امکان احراز هویت کاربران و جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز

03  اشتراک گذاری دسکتاپ

05 امکان برگزاری نظرسنجی برای کاربرانی که به صورت زنده شاهد برگزاری جلسه مجازی هستند

07 دارای پنل ثبت جلسه برای برای ثبت نام و اطلاات افرادی که بایستی در جلسه مجازی شرکت کنند

02 امکان مدیریت افراد آنلاین

04 ورود به صورت تلفنی و بدون نیاز به اینترنت

06 امکان اشتراک گزاری فایل برای تمامی کاربران آنلاین

08 به طور خلاصه، دارای تمام ویژگی های وب کنفرانس و پخش زنده آنلاین به طور همزمان