درباره روکا

ABOUT US

شرکت “رایان نیک تجهیز” با سابقه بلند مدت در حوزه های مختلف انفورماتیک، در سال 1398 شروع به راه اندازی سرویس های دورکاری و سیستم های کنفرانس کرده و در همین بازه زمانی به دلیل داشتن مهندسین متخصص و متعهد توانسته با شرکت های صاحب نامی همکاری کند.

سرویس روکا، هر سه سیستم دورکاری ( آموزشی/ وب کنفرانس/ پخش زنده) را، با قابلیت های جذاب، تحت پوشش قرار داده و با توجه به نیاز مشتری (که برای هر کاربر منحصر به فرد می باشد)، مناسب ترین خدمات را ارائه می کند.

 

سوالات متداول

Frequently Asked Questions

سوالات عمومی

General questions

خیر، مدرس می تواند در هر جایی که به اینترنت دسترسی دارد حضور داشته باشد و صفحه دسکتاپ و یا نرم افزار مخصوص خود را به تخته وایت برد تبدیل کرده و اقدام به تدریس نماید.

بله، در کلاس های آنلاین، هم اساتید و هم دانشجویان می توانند فایل با فرمت های مختلف را به اشتراک بگذارند.

پس از ثبت جلسه مورد نظر در سامانه برای کلیه افراد مجاز یک پیامک حاوی شماره اتاق و رمز ارسال می شود، که از این طریق از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری می شود.

در این صورت می توانید با مشاورین روکا تماس گرفته و توضیحات مربوط به سرویس در خواستی خود را بفرمایید، مشاورین ما مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را برای شما خواهند داشت.

سوالات فنی

Technical questions

       خیر، با اینترنت خانگی نیز می توان وارد شد.

بله، مدیر می تواند با اکانت خود (اکانت مخصوص مدیر) خروجی مربوط به جلسات برگزار شده را با جزئیات کامل، داشته باشد.

بله، شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور وارد جلسه شده، صدا و تصویر بقیه اعضای جلسه را نیز داشته باشید و چنانچه بخواهید صحبت هم کنید، می توانید سامانه ارتباطی تلفن را فعال کرده و با شماره گیری یک سرشماره وارد جلسه شوید. بدین صورت صدای شما نیز به گوش دیگر افراد حاضر در جلسه می رسد. ( بدیهیست در این حالت، کاربران دیگر، فقط صدای شما را خواهند داشت).

بله شما می توانید تصاویر پشت سختران را به صورت زنده تغییر داده و همچنین قابلیت اضافه کردن تکست بر روی صفحه سخنران ، نمودار ، آمار ، ارقام و حتی لوگو اختصاصی سازمان به صورت زنده در کنار تصویر سخنران نمایش داده شود

ارتباط با ما

اگر سوالی دارید، می‌توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید….

Have more

Questions?

ما همیشه برای پاسخگویی، آنلاین هستیم.

ســـــوالات خود را بپــــــــــرسید، ما خیــــــــلی زود جـــــــــــواب خواهیــــــــــــم داد.